Nasza oferta

W czym możemy Ci pomóc

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebujesz pomocy przy rozwoju salonu kosmetycznego? Prowadzisz gabinet medycyny estetycznej lub centrum SPA? Jesteśmy wstanie pomóc w każdym aspekcie dotyczącym marketingu, zarządzania i promocji gabinetu.

Zadzwoń do nas! +48 730-612-693

Profesjonalne strony internetowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Tworząc strony zwracamy szczególną uwagę na sposób rozmieszczenia i przedstawienia oferty, tak by Klient zawsze mógł łatwo odnaleźć zabieg idealny dla siebie.

Tworzone przez nas strony internetowe są nowoczesne i responsywne(prawidłowo wyświetlają się na urządzeniach mobilnych). Każda strona oparta jest o system CMS dzięki, któremu można samodzielnie w bardzo prosty i przystępny sposób wprowadzać zmiany lub dodawać nowe zakładki i teksty. Oczywiście w ramach potrzeby służymy pomocą przy wprowadzaniu zmian na stronie lub możemy je wykonywać za Ciebie.

Blogi internetowe

W przypadku kosmetologii i medycyny estetycznej niezwykle ważne jest budowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie, tak aby nasi potencjalni Klienci obdarzyli nas zaufaniem już na etapie wyboru gabinetu przez Internet. Jednym ze skuteczniejszych sposób jest stworzenie bloga tematycznego, na którym możemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami.

Blog jest idealnym uzupełnieniem strony internetowej gabinetu, pozwala nie tylko na świadome budowanie naszego wizerunku, ale pozwala również dotrzeć do szerszej grupy odbiorców niż sama strona internetowa.

Oprócz usługi tworzenia blogów internetowych świadczymy pełne wsparcie w zakresie tworzenia contentu, który przyciągnie odbiorców. W ramach obsługi bloga możesz otrzymywać od nas listę tematów, które warto poruszyć na blogu, tworzoną na podstawie bieżących wyników wyszukiwań i trendów. Jeżeli obawiasz się, że pomimo otrzymania od nas listy tematów możesz nie mieć czasu na pisanie tekstów na bloga to my możemy zrobić to za Ciebie, tworzymy profesjonalne teksty na blogi branży beauty.

Pozycjonowanie – klucz do sukcesu

Posiadasz stronę internetową lub bloga ale nie odczuwasz przyrostu Klientów? Nie możesz też przebić się w Google na najwyższe pozycje? Od kilkunastu lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, większość wspieranych przez nas stron znajduje się w top10 Google na najważniejsze frazy.

Pierwszy etap naszej pracy przy pozycjonowaniu to dokładne sprawdzenie Twojej strony i jej konstrukcji pod kątem Google i użytkowników. Po poprawieniu ewentualnych błędów wspólnie dobierzemy frazy, na które warto się pozycjonować tak aby osiągnąć jak najlepszy rezultat.

W przypadku pozycjonowania płacisz nam dopiero gdy osiągniemy efekt.

Social media – Facebook, Instagram i inne media społecznościowe

W dzisiejszym świecie życie w Internecie toczy się w social mediach, tam są Twoi potencjalni Klienci, tam spędzają najwięcej czasu i tak też powinna być Twoja firma.

W ramach naszych usług możemy wspierać Cię przy działaniach marketingowych, m.in. na Facebooku i Instagramie, w zakresie:
– wyszukiwanie interesującego cotentu do udostępnienia,
– tworzenie oryginalnego contentu,
– tworzenie materiałów graficznych,
– tworzenie materiałów wideo,
– kompleksowa obsługa kont w mediach społecznościowych,
– obsługa kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Identyfikacja wizualna – logo, wizytówki, banery, roll-upy, ulotki

Rozpoczynasz przygodę z prowadzeniem gabinetu i potrzebujesz logo? Chcesz wprowadzić re-branding i zmienić swoje aktualne? A może masz już swoje logo ale chciałbyś żeby zaprojektować materiały do druku z jego użyciem? Wykonujemy wszelkie prace graficzne z projektowaniem logo, księgi znaków i wszelkich elementów identyfikacji wizualnej.

  • logo
  • księga znaku
  • wizytówki
  • ulotki
  • banery
  • roll-upy
  • kalendarze

A także grafiki reklamowe na potrzeby mediów społecznościowych, a także elementy graficzne na gadżety reklamowe typu: kubki, filiżanki, uniformy, koszulki, długopisy, smycze, identyfikatory, itp.

Kampanie AdWords – skuteczne wsparcie Twojego biznesu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords, zarówno z małymi budżetami jak również tych największych.

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii połączone z doskonałą znajomością branży pozwala nam na ustawianie kampanii reklamowych tak by budżet wykorzystywać na frazy, które przynoszą rzeczywisty efekty i dają wysoką skuteczność.

Content marketing – gdy nie masz czasu pisać bloga

Potrzebujesz tekst na swoją stronę internetową, a może wpis na bloga lub artykuł prasowy? Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnego contentu dla gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej.

Teksty tworzone są przez osoby związane z branżą i z odpowiednią wiedzą i wykształceniem, najczęściej są to kosmetolodzy lub lekarze, studenci medycyny(powyżej 4 roku). Przyjmujemy zamówienia zarówno na pojedyncze teksty jak również na serie, lub obsługę contentową całego bloga.

Animacje i wideo – YouTube, Facebook Video, Vimeo

Z każdym rokiem Internet rozwija się coraz bardziej w kierunku formatu wideo, popularność serwisu YouTube sprawiła, że również Facebook i Instagram umożliwiły publikację materiałów wideo u siebie.

Tworzymy materiały wideo i animacje dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, nowoczesne, skomponowane w zgodzie z identyfikacją wizualną tak by budować całkowitą spójność wizualną.

Audyt gabinetu kosmetycznego / gabinetu medycyny estetycznej

Zastanawiasz się czy Twój gabinet kosmetyczny w pełni wykorzystuje możliwości marketingowe i sprzedażowe? Czy Twoi pracownicy są istotnym elementem marketingu i potrafią sprzedawać usługi? Czy Twoje działania to te najskuteczniejsze czy jednak można coś poprawić lub wprowadzić nowego?

W ramach audytu kompleksowo oceniamy Twój salon: począwszy od wyglądu salonu, przez obsługę Klienta, sprzedaż usług po kwestie promocji salonu zarówno w Internecie jak i poza nim. Otrzymujesz od nas również analizę konkurencji w Twojej lokalizacji i praktyczne porady na stworzenie przewagi na rynku.

Audyt istniejącej strony internetowej

Zastanawiasz się czy Twoja strona internetowa jest prawidłowo skonstruowana? Czy na pewno można ją łatwo odnaleźć w Google i przeglądać też na urządzeniach mobilnych? Czy zawiera wszystkie niezbędne informacje, a oferta jest w odpowiednio przedstawiona?

Oprócz aspektów technicznych sprawdzamy Twoją stronę internetową pod kątem sprzedażowym i marketingowym. Czy jest ona odpowiednio skonstruowana pod preferencje użytkowników internetu, czy elementy sprzedażowe są należycie wyeksponowane a oferta w odpowiedni sposób przedstawiona. Czy wykorzystujesz wszystkie możliwości kontaktu Klientów ze sobą i czy potencjalni Klienci nie mają problemów w obsłudze Twojej strony.

Doradztwo marketingowe – Twoje wsparcie w rozwoju

Jedną z oferowanych przez nas usług jest doradztwo marketingowe. Podczas prowadzenia firmy często mamy dużo pomysłów lub dostajemy różne propozycje współpracy. Nie mamy ich jednak z kim skonsultować, dlatego też służymy pomocą.

Zawsze kiedy masz jakiś pomysł, propozycje współpracy lub po prostu wątpliwość związaną z marketingowym aspektem prowadzenia salonu możesz do nas napisać lub zadzwonić. Przeanalizujemy daną sytuację i wyślemy Ci naszą opinię lub po prostu udzielimy odpowiedzi od razu podczas rozmowy telefonicznej.

Po prostu jesteśmy dla Ciebie ?

Strategia i obsługa marketingowa salonu

W ramach naszej współpracy możemy przygotować dla Ciebie strategię marketingową, krótko lub długofalową. Strategię można wdrożyć samodzielnie lub z naszą pomocą w ramach obsługi marketingowej, wtedy nie musisz się już o nic martwić, a my informujemy Cię o postępach i kolejnych krokach do realizacji.

Podczas współpracy w ramach realizacji strategii i obsługi marketingowej staramy się wychodzić poza utarte schematy. Chcemy aby Twoja firma wyróżniała się na lokalnym rynku, a podejmowania działania były nie tylko skuteczne ale i wyróżniające Twoje miejsce.

Podczas obsługi marketingowej jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, telefonicznym, mailowym lub osobistym. Jeżeli elementy strategii będą tego wymagać będziemy obecni na eventach i wydarzeniach w Twojej firmie by zadbać o jak najlepszą realizację. Zawsze gdy będziesz miał pytania lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.