O nas

Wiedza

Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu nie tylko marketingu, ale również kosmetologii, medycyny, a także prawa – w tym prawa w marketingu.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze gabinetów medycznych, salonów kosmetycznych, a także zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetologicznych.

Bezpieczeństwo

Wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że gwarantujemy działania bezpieczne dla Twojego biznesu, pod względem prawnym i etycznym.

Skuteczność

Nasze zaangażowanie i zamiłowanie do analityki danych i ruchu w Internecie przekłada się bezpośrednio na skuteczność naszych działań.

Marketing branży Beauty

Specjalizujemy się w obsłudze marketingowej branży medycznej, od kilku lat nasze doświadczenie przekładamy na branżę beauty wspierając gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej, ośrodki SPA oraz firmy kosmetyczne, zarówno przy tworzeniu stron internetowych jak i przy opracowywaniu strategii czy doradztwa.

14lat doświadczenia w marketingu
7lat doświadczenia w marketingu health & beauty
231Zrealizowanych projektów
41Kompleksowych kampanii marketingowych

Nasze mocne strony

Naszą zaletą jest doskonała optymalizacja stron www przekładająca się na wysokie pozycje w Google, dzięki którym zdobywamy dla Was nowych Klientów co pozwala na dalszy rozwój Waszych firm.